WYDARZENIA

Koronacja uwieczniona na zdjęciach

Od 18 czerwca 2016 r. w nawach bocznych bardzkiej Bazyliki Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny można oglądać wystawę zdjęć z koronacji figury Matki Bożej Bardzkiej, która miała miejsce w 1966 r.

Na 22 sztalugach zostały zaprezentowane wybrane 44 zdjęcia w formacie A4 pokazujące najważniejsze momenty koronacji i zwykłych ludzi, którzy przybyli aby uczestniczyć w uroczystościach w Bardzie nawet z Czech i Niemiec. Mamy nadzieję, że zaprezentowane zdjęcia staną się doskonałą okazją do odszukania na nich swojej rodziny, znajomych czy przyjaciół. A w wielu przypadkach zapewne siebie samych. Mimo, że minęło już 50 lat wciąż jest to żywa historia. Historia, której świadkowie żyją pośród nas. Polecamy!

Zobacz także
Ogólnopolski Kongres Jezusa Chrystusa Króla
Po prostu wierzę

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość