WYDARZENIA

Obudź się Polsko!

Sięga zenitu społeczeństwa niedorozwój, a bez wartości chrześcijańskich demokracja to tylko dekoracja, która przekształca się w totalitaryzm. Masz tu tylko nikły zarys trzeźwej obserwacji (…) jak ośmiornicy macki oplatają nas szeregi zdrajców, brak słów. Tyle afer, tyle haju, rozgrabiony cały majątek narodowy, a oni nietykalni – jak w Indiach święte krowy – na gruzach chrześcijaństwa chcą zbudować porządek świata nowy. Ile lat przeszło nad już klęskach powstań narodzie masz szanse zwycięstwa splećmy łańcuch różańców przez Polskę. Królowo Polski! My Twoim wojskiem! 

Pełne dramatyzmu słowa piosenki Formacji „Zetaigreka” na tle przejmujących ujęć filmowych, a wszystko w konwencji obrazka z życia pewnej polskiej wielkomiejskiej rodziny. Obejrzyj, przemyśl i przekaż dalej.

To kolejny film, jaki prezentujemy Czytelnikom Portalu AKCJA. Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i tego, co w naszym życiu ważne, a więc i miłości do Ojczyzny. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Ostatni szczyt
Quo vadis ?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość