WYDARZENIA

Z Polski wyszła iskra

Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje – mówił  Jezus Chrystus do Świętej Faustyny Kowalskiej.

Polacy mają w Kościele nieustający pochód świętych patronów, którzy przez kolejne wieki chrześcijaństwa w naszym narodzie, byli świadkami wiary i apostołami miłości skierowanej zarówno ku ludziom, jak i ku Ojczyźnie. Święta Faustyna Kowalska jest jedną z tych wielkich Polek, w których Kościół dostrzegł świętość. Zwracajmy się przez Jej pośrednictwo do Pana Boga o błogosławieństwo dla Polski.

Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Pielgrzymka na Jasną Górę obrazem naszej drogi do wieczności
Ojcze nasz!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status