WYDARZENIA

Po prostu wierzę

W Boga i prawdę po prostu wierzę. Coraz mocniej, uparcie, po prostu wierzę. Mówią, że tak łatwiej. Po prostu wierzę. Inaczej nie potrafię. Po prostu wierzę.

Ks. Jakub Bartczak z Archidiecezji Wrocławskiej ewangelizuje …rapując. Jak pisze na swoim profilu Facebook: „Celem jest głoszenie Chrystusa Wszystkim, Wszędzie, Zawsze. Amen!” Niewątpliwie niekonwencjonalne duszpasterstwo uprawiane poprzez charakterystyczną głównie dla młodego pokolenia stylistykę muzyczną, przyciąga uwagę i wzbudza reakcje. Posłuchajmy dzisiaj piosenki „Po prostu wierzę”. Warstwa muzyczna nie musi się wszystkim podobać, bo to kwestia gustu, ale to, o czym śpiewa ksiądz Jakub skłania do refleksji.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Sanktuarium Jana Pawła II
Józef i Maryja

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość