WYDARZENIA

Po prostu wierzę

W Boga i prawdę po prostu wierzę. Coraz mocniej, uparcie, po prostu wierzę. Mówią, że tak łatwiej. Po prostu wierzę. Inaczej nie potrafię. Po prostu wierzę.

Ks. Jakub Bartczak z Archidiecezji Wrocławskiej ewangelizuje …rapując. Jak pisze na swoim profilu Facebook: „Celem jest głoszenie Chrystusa Wszystkim, Wszędzie, Zawsze. Amen!” Niewątpliwie niekonwencjonalne duszpasterstwo uprawiane poprzez charakterystyczną głównie dla młodego pokolenia stylistykę muzyczną, przyciąga uwagę i wzbudza reakcje. Posłuchajmy dzisiaj piosenki „Po prostu wierzę”. Warstwa muzyczna nie musi się wszystkim podobać, bo to kwestia gustu, ale to, o czym śpiewa ksiądz Jakub skłania do refleksji.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Stanowisko Biskupów Polskich przed Synodem o Rodzinie
Z powodu Mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status