NAMYSŁY

Mario czy już wiesz?

Mario czy już wiesz, Kim okaże się twój syn, Twój mały chłopiec? Mario czy Ty wiesz, że te stópki dwie po wodzie będą kroczyć? Czy ty wiesz, że ta mała dłoń powstrzyma wielki wiatr? Że dałaś życie temu, kto Tobie życie da? Mario czy Ty wiesz, że pewnego dnia przywróci wzrok ślepemu? Mario czy już wiesz że Twój Synek ma wybawić nas od złego? Czy Ty wiesz że Twój chłopiec już niebiańskie ścieżki zna? Że patrząc w jego oczy – najświętszą widzisz twarz? Mario. Mario.

Piosenka w wykonaniu popularnego polskiego wokalisty Kuby Badacha, któremu towarzyszy nie mniej znany zespół chóralny „TGD” jest pięknym wprowadzeniem do jutrzejszej „radosnej niedzieli” Adwentu. Jesteśmy coraz bliżej cudownej nocy Narodzenia Pańskiego. Czy już o tym wiemy?

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Nie można dalej lekkomyślnie niszczyć!
Zdumienie tym, czego dokonuje Bóg

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status