WYDARZENIA

Być KOBIETĄ…, być kobietą…

Proponujemy warsztaty dla pań w każdym wieku pod hasłem „Być KOBIETĄ…, być kobietą…”. Okazją jest oczywiście zbliżający się Dzień Kobiet. W programie warsztatów bloki zajęć z: dietetyczką, kosmetyczką, psychologiem oraz inne spotkania przy herbacie i nie tylko. 3-dniowe spotkanie odbędzie się w Bardzie i już można rezerwować miejsce oraz nocleg.  

Warsztaty odbywać się będą w dniach 4 – 6 marca 2016 r. w Bardzie  (ul. 1 Maja 12). Rozpoczęcie w piątek 4 marca o godz. 16:00, a zakończenie przewidywane jest w niedzielę 6 marca około godz. 13:00. Warsztaty organizują Siostry Maryi Niepokalanej z Barda oraz Stowarzyszenie Pomocy Kobietom. Szczegółowy program dla zainteresowanych dostępny u Organizatorów po kontakcie telefonicznym. Organizatorzy zapraszają do udziału w całości warsztatów, gdyż stanowią one  bardzo interesującą i komplementarną całość. Na miejscu oferowane są noclegi i posiłki – uwaga: koszt pobytu i posiłków ponoszą Organizatorzy. Istnieje też możliwość uczestnictwa w wybranym module zajęć, po uprzednim zgłoszeniu.

Wszystkie chętne Panie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy z Organizatorami – nie później niż do 29 lutego 2016 r. i rezerwację miejsca ze wskazaniem zakresu uczestnictwa. Uwaga: ilość miejsc ograniczona! Kontakt: tel: 509043902 lub e-mail: oik.ndzieja@gmail.com  Serdecznie zapraszamy!!!

Zobacz także
Zawsze po stronie prawdy – 1: „Wierzyli, że zostali ocaleni nie tylko, aby żyć”
Gdzie jest duch, Pana tam jest wolność

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość