WYDARZENIA

Być KOBIETĄ…, być kobietą…

Proponujemy warsztaty dla pań w każdym wieku pod hasłem „Być KOBIETĄ…, być kobietą…”. Okazją jest oczywiście zbliżający się Dzień Kobiet. W programie warsztatów bloki zajęć z: dietetyczką, kosmetyczką, psychologiem oraz inne spotkania przy herbacie i nie tylko. 3-dniowe spotkanie odbędzie się w Bardzie i już można rezerwować miejsce oraz nocleg.  

Warsztaty odbywać się będą w dniach 4 – 6 marca 2016 r. w Bardzie  (ul. 1 Maja 12). Rozpoczęcie w piątek 4 marca o godz. 16:00, a zakończenie przewidywane jest w niedzielę 6 marca około godz. 13:00. Warsztaty organizują Siostry Maryi Niepokalanej z Barda oraz Stowarzyszenie Pomocy Kobietom. Szczegółowy program dla zainteresowanych dostępny u Organizatorów po kontakcie telefonicznym. Organizatorzy zapraszają do udziału w całości warsztatów, gdyż stanowią one  bardzo interesującą i komplementarną całość. Na miejscu oferowane są noclegi i posiłki – uwaga: koszt pobytu i posiłków ponoszą Organizatorzy. Istnieje też możliwość uczestnictwa w wybranym module zajęć, po uprzednim zgłoszeniu.

Wszystkie chętne Panie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy z Organizatorami – nie później niż do 29 lutego 2016 r. i rezerwację miejsca ze wskazaniem zakresu uczestnictwa. Uwaga: ilość miejsc ograniczona! Kontakt: tel: 509043902 lub e-mail: oik.ndzieja@gmail.com  Serdecznie zapraszamy!!!

Zobacz także
Komunikat Akcji Katolickiej w Polsce
Konwencja sankcjonuje przemoc wobec rodziny

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status