NAMYSŁY

Czy każdy może się nawrócić?

Co jest potrzebne w nawróceniu? I czy każdy może się nawrócić? Myślę, że każdy z nas jest cały czas na drodze nawracania się. Tylko może o tym wiedzieć lub nie wiedzieć. Wydaje mi się, że u mnie to nastąpiło dzięki – tak naprawdę – łasce! Ta łaska polegała na tym, że potrafiłem otworzyć się na Pana Boga.

Znany aktor Radosław Pazura w krótkim i szczerym wyznaniu nie tylko opowiada o swojej osobistej przemianie. Jest przede wszystkim świadkiem prawdy, że nawracanie się jest ciągłym wyzwaniem. W czasie Wielkiego Postu warto to sobie uświadomić, a przykład powszechnie znanej osoby, daje szczególnie wiele do myślenia…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
I stanie się nowy, lepszy świat
Brońcie z mocą prawa Boga do człowieka

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status