NAMYSŁY

Dlaczego Jezus?

Pewien człowiek wpadł do dołu i nie mógł się stamtąd wydostać. Przechodził tamtędy podróżnik… Pojawił się inny człowiek… Kolejny mówił, że powinien się modlić pięć razy dziennie. Mężyczna modlił się, ale tracił też siły i nadal pozostawał w dole. Pojawił się jeszcze jeden człowiek. Był inny, niż jego poprzednicy…

Zaskakujący finał krótkiego filmiku z pewnością wzbudzi potrzebę refleksji. Nieskomplikowana i krótka fabuła jest esenncją prawdy o wartości wiary chrześcijańskiej i jej nadprzyrodzonym źródle.

https://www.youtube.com/watch?v=8nWCsVudn5U

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
OCZYMA KS. BPA JÓZEFA ZAWITKOWSKIEGO
Z dawna Polski Tyś Królową

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status