NAMYSŁY

Jak to możliwe?

Wstydzę się tego, co zrobiłam. Wstydzę się tego, kim się stałam. Moje ręce są brudne. Nie mam odwagi wznieść ich ku Najświętszemu. Ty stajesz w mej obronie. Ty przemieniasz słabości w dobro. To Ty zrywasz moje kajdany i zwyciężasz.

Lauren Daigle śpiewa o tym, że gdy człowiek staje w pokorze przed Bogiem i składa przed Nim swoją słabość, nic już nie pozostaje takie samo. Bóg wszystko przemienia i daje siłę, by iść z uniesioną głową. Czujesz się winny, a twoje grzechy odbierają ci radość życia? To sygnał, że pora na zmianę. Posłuchaj piosenki, która pomoże powstać. Powstać, by zaufać Jezusowi.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
W noc ostatnią, przy Wieczerzy
Nie obawiajcie się Prawdy

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status