NAMYSŁY

Jak to możliwe?

Wstydzę się tego, co zrobiłam. Wstydzę się tego, kim się stałam. Moje ręce są brudne. Nie mam odwagi wznieść ich ku Najświętszemu. Ty stajesz w mej obronie. Ty przemieniasz słabości w dobro. To Ty zrywasz moje kajdany i zwyciężasz.

Lauren Daigle śpiewa o tym, że gdy człowiek staje w pokorze przed Bogiem i składa przed Nim swoją słabość, nic już nie pozostaje takie samo. Bóg wszystko przemienia i daje siłę, by iść z uniesioną głową. Czujesz się winny, a twoje grzechy odbierają ci radość życia? To sygnał, że pora na zmianę. Posłuchaj piosenki, która pomoże powstać. Powstać, by zaufać Jezusowi.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wobec wymogów moralnych wszyscy jesteśmy absolutnie równi
Mamy wspólnego Ojca w niebie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość