U NAS

Diecezjalny piknik rodzinny

Wracamy z wakacyjnego wypoczynku. Tegoroczne lato było obfite w duchowe przeżycia przede wszystkim za sprawą Światowych Dni Młodzieży. Obecność w naszej Ojczyźnie Papieża Franciszka przyniosła mnóstwo dobra i była czasem niezwykłych rekolekcji. Ich ważnym wątkiem była rodzina.

Chciejmy to doświadczenie wspólnoty podtrzymać. Serdecznie zapraszam na Diecezjalny Piknik Rodzinny organizowany przez Akcję Katolicką Diecezji Świdnickiej. Bądźmy razem z naszymi rodzinami i przeżyjmy wspólnie niedzielę 4 września 2016 r. w Ząbkowicach Śląskich. Rozpoczynamy oczywiście Mszą św. o godz. 16:00 w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi (ul. Bolesława Chrobrego 7), a potem czeka nas pogodny wieczór w kręgu rodziny. Proszę o przekazanie tego zaproszenia wśród członków i sympatyków Akcji Katolickiej, ale pragnę dodać, że nasze spotkanie w Ząbkowicach Śląskich jest otwarte na wszystkich, którym bliskie są wartości rodzinne.

A zatem do zobaczenia 🙂

Magdalena Jarosz

Prezes Zarządu

DIAK Diecezji Świdnickiej

Diecezjalny piknik rodzinny_01

Zobacz także
Po pierwsze: modlitwa
Pani Żaneta Nukui z „Anielskim Sercem”
2 komentarze
  • Akcja Katolicka wrz 6,2016 z 06:17

    […] „pójście do kościoła” zamieniło się w familijne spotkanie. Tak można streścić zapowiadany przez Portal AKCJA Diecezjalny Piknik Rodzinny, jaki miał miejsce w minioną niedzielę w Ząbkowicach […]

  • Akcja Katolicka wrz 1,2016 z 06:53

    […] będzie miało miejsce w niedzielę 4 września 2016 r. o godz. 16:00 w Ząbkowicach Śląskich – klikniji TUTAJ zobacz więcej informacji na ten temat. Następne ważne działanie to przegląd filmów z dobrym przesłaniem, jaki trwać będzie w […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status