NAMYSŁY

Podejdź bliżej

Wszechmogący, objaw Imię Swe. Twoja chwała sięga coraz wyżej. Ponad moc nieprzyjaciela wznieś Twoje ramię, Święty, Jedyny Bóg Wszechmogący, unieść skrzydła Swe Twoje serce woła, podejdź bliżej. Żaden płomień już nie strawi mnie. Przede mną idzie Bóg. Proszę pomóż, gdy złamany w pół gorzko płaczę i spadam w dół.  Już prawie kres, pochwyć mnie. Bezbronnemu nie odmawiasz, wiem. Tego serca, co szuka Ciebie nie zetrze śmierć, ocalisz mnie. Twoja dłoń zatrzyma każdy cios.  Przeciw temu, co sączy jad podniesiesz głos, odpowiesz wnet (idź precz!). Żadne słowo, które rodzi gniew żądło wrogie nie ugodzi, już nie zrani mnie. Bóg tarczą jest. Usłyszy cię, błaganie Twe, zobaczy łzy. Zlituje się, objawi się, uzdrowi cię.

„Gospel Rain” jest jednym z najstarszych zespołów gospel w Polsce, powstałych z chrześcijańskiej inspiracji. W utworze „Podejdź bliżej” znajdziemy mocne – zarówno muzycznie i wokalnie, jak i przede wszystkim duchowo – przesłanie. Jak się zdaje odpowiada ono kondycji duchowej wielu z nas…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Mój kącik modlitewny
Gdyby nie Kościół…

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status