NAMYSŁY

Mów do mnie

Zmęczona z zgiełkiem dnia chcę się zanurzyć w ciszy, chcę słyszeć tylko Twój kochany głos. Niech niewidzialny świat odkrywa swoje barwy. Melodia Twoich twoich słów dotyka mnie. Prawdą Jest. Nadajesz rzeczom sens, układasz wszystko w całość. W milczeniu czekać chcę, na dalszy cios. Twój głos przenika mnie, uzdrawia moją duszę. Tak bardzo cieszy i wzrusza do łez prawdą jest.. Więc proszę mów, Mów do mnie. Chcę słyszeć znów Twój głos. Na milion słów, jedno twoje, więc proszę mów… Słowo święte słowo, ono słodkie jest jak miód. Słowo święte słowo, skałę serca mego krusz.

Najnowsza płyta formacji TGD „Wracam do domu” może stać się drogowskazem dla wszystkich, którzy szukają drogi – drogi powrotnej, drogi do kojącego celu, drogi nadającej życiu sens. Zebranych na płycie 12 utworów to odpowiedzi na wiele pytań czy wątpliwości towarzyszących ludziom na różnych etapach życia. Jedną z piosenek jest „Mów do mnie” – posłuchajcie i popatrzcie. Przekażcie dalej.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Byśmy szybko to skończyli i do domów powrócili
Świat potrzebuje czułości

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status