U NAS

Uzależnienia, zniewolenia, manipulacja

Andrzej Wronka jest absolwentem Papieskiego Wydziału Teologicznego w Siedlcach i wieloletnim prezesem Stowarzyszenia Ruch Effatha zajmującego się obroną wiary katolickiej przed działalności sekt i błędnych duchowości.

Bierze udział w rekolekcjach, konferencjach, sympozjach, audycjach czy spotkaniach na tematy m. in. sekt, zagrożeń wiary, psychomanipulacji, wojny informacyjnej, cybernetyki społecznej. W 2014 r. odznaczony papieskim złotym medalem Benemerentii za szczególne i wieloletnie zasługi dla Kościoła katolickiego oraz medalem Exuli Bene de Ecclesia Merito za pracę na rzecz wiary wśród Polonii. Jest autorem publikacji: „Świadkowie Jehowy bez mitów”„Od magii do opętania”„Czyściec i pomoc duszom czyśćcowym”, „Homeopatia, energoterapia – w oparach pseudonauki”.

Z inicjatywy Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy Parafii pw. Św. Trójcy w Boguszowie-Gorcach zapraszamy na spotkania z Andrzejem Wronką w środę 22 marca 2017 r. o godz. 17:00 oraz 23 marca 2017 r. o godz. 17:00. Oba spotkania odbędą się w Boguszowie-Gorcach (więcej informacji na poniższej infografice).

Uzależnienia zniewolenia manipulacja

Zobacz także
Po pierwsze: modlitwa
Chrystus naszym Królem!
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka kw. 19,2017 z 18:01

    […] – członek zarządu poinformowała natomiast i zaprosiła na spotkania z Andrzejem Wronką zaplanowane na 22 i 23 marca 2017 r. w Boguszowie-Gorcach. Prelegent jest prezesem Stowarzyszenia Ruch Effatha zajmującego się obroną wiary katolickiej […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość