U NAS

Uzależnienia, zniewolenia, manipulacja

Andrzej Wronka jest absolwentem Papieskiego Wydziału Teologicznego w Siedlcach i wieloletnim prezesem Stowarzyszenia Ruch Effatha zajmującego się obroną wiary katolickiej przed działalności sekt i błędnych duchowości.

Bierze udział w rekolekcjach, konferencjach, sympozjach, audycjach czy spotkaniach na tematy m. in. sekt, zagrożeń wiary, psychomanipulacji, wojny informacyjnej, cybernetyki społecznej. W 2014 r. odznaczony papieskim złotym medalem Benemerentii za szczególne i wieloletnie zasługi dla Kościoła katolickiego oraz medalem Exuli Bene de Ecclesia Merito za pracę na rzecz wiary wśród Polonii. Jest autorem publikacji: „Świadkowie Jehowy bez mitów”„Od magii do opętania”„Czyściec i pomoc duszom czyśćcowym”, „Homeopatia, energoterapia – w oparach pseudonauki”.

Z inicjatywy Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy Parafii pw. Św. Trójcy w Boguszowie-Gorcach zapraszamy na spotkania z Andrzejem Wronką w środę 22 marca 2017 r. o godz. 17:00 oraz 23 marca 2017 r. o godz. 17:00. Oba spotkania odbędą się w Boguszowie-Gorcach (więcej informacji na poniższej infografice).

Uzależnienia zniewolenia manipulacja

Zobacz także
Noworoczne ustalenia Zarządu DIAK
W poranek niedzieli Zmartwychwstania
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka kwi 19,2017 z 18:01

    […] – członek zarządu poinformowała natomiast i zaprosiła na spotkania z Andrzejem Wronką zaplanowane na 22 i 23 marca 2017 r. w Boguszowie-Gorcach. Prelegent jest prezesem Stowarzyszenia Ruch Effatha zajmującego się obroną wiary katolickiej […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status