WYDARZENIA

Wartościowe wakacje

Gdy dookoła ekspansja konsumpcjonizmu, deficyty zasad, a granica między dobrem a złem coraz bardziej się rozmywa, Fundacja „Katolicka Inicjatywa Berit” po raz kolejny organizuje dla dzieci i młodzieży letni wypoczynek z wartościami.

W tym roku jest to kolonia w Międzyzdrojach, w terminie od 2 do 15 lipca, w wysokostandardowym ośrodku „Stilo”, dysponującym m.in. własnym basenem, pizzerią i placem zabaw, położonym 100 m od plaży. Ideą przedsięwzięcia oprócz odpoczynku i rekreacji uczestników jest krzewienie fundamentalnych wartości, takich jak wiara, miłość, szacunek wobec siebie i innych, rodzina. Zaplanowane wycieczki edukacyjne, animacje, pokazy talentów będą doskonałą okazją, by zrealizować zamierzone cele wychowawcze. A wszystko pod pieczą zaangażowanej i wykwalifikowanej kadry, która rozumie potrzeby rozwojowe młodego człowieka. A przecież tą najważniejszą z nich jest otwarte serce na Pana Boga i drugiego człowieka.

Koszt kolonii 1550 zł. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 570237631.

Zaplanuj wakacje letnie_01

Zobacz także
Czy istnieją „chwyty” na Pana Boga?
Łódź Piotrowa jest Jego

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość