WYDARZENIA

Wspieramy akcję Pielgrzymka na Facebooku i Twitterze!

Pielgrzymujących na Jasną Górę oraz do wielu innych miejsc kultu, zachęcamy do podzielenia się doświadczeniem wiary na portalach społecznościowych Facebook oraz Twitter z osobami, które nie mają możliwości udziału w pielgrzymce.

W związku z debiutem Akcji Katolickiej na Facebooku, pragnę zachęcić członków Akcji Katolickiej, do podzielenia się doświadczeniem wiary z pielgrzymiego szklaku poprzez zamieszczanie na Facebooku zdjęć oraz filmików, które można wykonać smartfonem. Dzięki obecności na pielgrzymim szlaku i w wirtualnej cyberprzestrzeni, zyskujemy okazję nie tylko do wsparcia osób, które z różnych przyczyn pozostały w domu, ale nade wszystko zyskujemy okazję do ukazania w mediach bogatego autentycznego oblicza Akcji Katolickiej.

Wspierając akcję, zachęcam raz jeszcze do dzielenia się doświadczeniem wiary na #Pielgrzymka na Facebooku oraz Twitterze.

Urszula Furtak – prezes KIAK

Zobacz także
Listy do ojca Jakuba
Inna posługa, niewidoczna dla oczu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość