WYDARZENIA

Wspieramy akcję Pielgrzymka na Facebooku i Twitterze!

Pielgrzymujących na Jasną Górę oraz do wielu innych miejsc kultu, zachęcamy do podzielenia się doświadczeniem wiary na portalach społecznościowych Facebook oraz Twitter z osobami, które nie mają możliwości udziału w pielgrzymce.

W związku z debiutem Akcji Katolickiej na Facebooku, pragnę zachęcić członków Akcji Katolickiej, do podzielenia się doświadczeniem wiary z pielgrzymiego szklaku poprzez zamieszczanie na Facebooku zdjęć oraz filmików, które można wykonać smartfonem. Dzięki obecności na pielgrzymim szlaku i w wirtualnej cyberprzestrzeni, zyskujemy okazję nie tylko do wsparcia osób, które z różnych przyczyn pozostały w domu, ale nade wszystko zyskujemy okazję do ukazania w mediach bogatego autentycznego oblicza Akcji Katolickiej.

Wspierając akcję, zachęcam raz jeszcze do dzielenia się doświadczeniem wiary na #Pielgrzymka na Facebooku oraz Twitterze.

Urszula Furtak – prezes KIAK

Zobacz także
Idziemy do Wambierzyckiej Królowej Rodzin
Zacznij nowy rok blisko nieba

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status