NAMYSŁY

Cześć Boga nie podlega dyskusji!

Cześć Boga nie podlega dyskusji
0

A dziś któż powstanie, by walczyć dla Boga? Któż ośmieli się zmierzyć ze współczesnymi prześladowcami Kościoła?

Któż się odważy, nie mając innej broni jak Różaniec i Najświętsze Serce, przeciwstawić się współczesnym kolumnom śmierci, którymi są relatywizm, obojętność i pogarda dla Boga? Któż powie, że jedyną wolnością, za którą warto umierać, jest wolność wiary? Kiedy chodzi o Boga, nie może być żadnego kompromisu. Cześć Boga nie podlega dyskusji! I trzeba tu zacząć od naszego osobistego życia, od modlitwy i adoracji. Nadszedł, bracia, czas, by sprzeciwić się praktycznemu ateizmowi, który tłumi w nas życie. Módlmy się w rodzinach, dajmy Bogu pierwsze miejsce! Rodzina rozmodlona jest rodziną żywą!

Zdjęcie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz i wyślij na adres: info@diak.swidnica.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Cytowane słowa wygłosił ks. kardynał Robert Sarah.

Zobacz także
Niebo jest otwarte dla tych którzy mocno stąpają po ziemi
Niebo jest otwarte dla tych, którzy mocno stąpają po ziemi
Pope John Paul II Visits London - May 1980...Pope John Paul II during his visit to England in 1982. (Photo by Anwar Hussein/WireImage)
Wznosić świat ku Bogu i zmieniać go od wewnątrz

Zostaw komentarz

Twoje Imię*
Strona www

Treść*