U NAS

Noworoczne ustalenia Zarządu DIAK

28 stycznia odbyło się pierwsze w 2018 roku spotkanie Zarządu Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Do ważniejszych spraw, jakie omawiano należy kwestia formacji członków naszego stowarzyszenia. Rekolekcje dla wszystkich członków Akcji Katolickiej odbędą się w czterech miastach (Zakopane, Sobótka k. Wrocławia, Gniezno i Kodeń).  W każdym z nich oczekiwani są liderzy Akcji Katolickiej z około dziesięciu diecezjalnych instytutów. Cały cykl spotkań rekolekcyjnych odbędzie się pod hasłem przewodnim „W Kościele nie ma bezrobocia”. Jak już informowaliśmy w portalu AKCJA, wszystkie ćwiczenia rekolekcyjne poprowadzi ks. dr Sławomir Augustynowicz – asystent diecezjalny DIAK Diecezji Świdnickiej. Ubiegłoroczne rekolekcje ogólnopolskie również były prowadzone „regionalnie” i nasza reprezentacja była obecna w Kaliszu, o czym informowaliśmy obszernie.

Termin rekolekcji zaplanowanych dla członków Akcji Katolickiej z Diecezji Świdnickiej odbędą się w dniach 2 – 4 marca 2018 r., w Domu Rekolekcyjnym Archidiecezji Wrocławskiej w Sulistrowiczkach koło Sobótki Zgłoszenia uczestników rekolekcji dokona prezes DIAK na podstawie zgłoszeń z poszczególnych POAK-ów. Termin wspólny upływa 15 lutego 2018 r. Koszt uczestnictwa za pobyt jednej osoby to 140 zł., pozostałe część pokrywa Zarząd KIAK.

Zarząd ustalił ponadto, że kolejne posiedzenie Rady Diecezjalnej Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej odbędzie się 24 marca o godzinie 9:30 w Głuszycy. Zgodnie z przyjętym wcześniej schematem posiedzenia zarządu odbywać się będą w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 18:30.

Zobacz także
Ku czci Świętej siostry Faustyny Kowalskiej
Akcja non stop

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status