WYDARZENIA

Akcja Katolicka w Polsce zaprasza na pielgrzymkę dziękczynną do Rzymu.

W nawiązaniu do wstępnych uzgodnień dokonanych podczas ostatniego spotkania Rady KIAK w Warszawie, serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce dziękczynnej Akcji Katolickiej w Polsce do Rzymu, w dniach 31.03-04.04.2019 roku.
Podczas wspólnej samolotowej pielgrzymki, przez wstępnie zadeklarowanych podczas Rady KIAK przedstawicieli wielu diecezji, będziemy Bogu dziękować za dar i osobę Św. Jana Pawła II, naszego Świętego Patrona. Dane nam będzie modlić się w tym wyjątkowym dla Kościoła miejscu, w czasie kolejnej rocznicy odejścia do domu Ojca Papieża Polaka. Nie zabraknie odwiedzenia wielu miejsc Wiecznego Miasta, w tym udamy się do grobu Św. Stanisława Kostki na Kwirynale. Nasze pielgrzymowanie zakończymy podczas porannej czwartkowej Mszy Św. dla Polaków, przy grobie Św. Jana Pawła II.
Koszt pielgrzymki to 1600 zł plus przelot. Więcej informacji znajduje się na stronie www.ak.org.pl. Druki zgłoszeń uczestników do dnia 17.12.2018r. przyjmuje trzech koordynatorów:
Grażyna Kominek – prezes DIAK Archidiecezji Krakowskiej, tel. 501 739 275, gkominek@gmail.com,
Aneta Wolna – prezes DIAK Diecezji Ełckiej, tel. 600 069 359, anetawolna@vp.pl,
Marek Witkowski – delegat DIAK Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej, tel. 606 496 309, marek.witkowski@hotmail.com.
Serdecznie zapraszamy!
W imieniu Zarządu KIAK,
Urszula Furtak, prezes

Zobacz także
Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności
List Boga – już przeczytałeś?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status