WYDARZENIA

Od Ducha do ucha

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne i Tańca na dobre wchodzą w życie naszego kościoła lokalnego. Już po raz trzeci odbędą się w Strzegomiu. Do tej pory, przez dwa lata przyjechało ponad 250 osób z całej Diecezji Świdnickiej.

Temat tego już pomału się roku w Kościele oparty jest na wierze, dlatego organizatorzy, czyli Diecezjalna Diakonia Muzyczna i Taneczna EFFATHA, ustalili, iż hasło tegorocznych Warsztatów brzmi: OD DUCHA DO UCHA – POSŁANI BY EWANGELIZOWAĆ. Jak sami mówią: >> Pragniemy nieść Dobrą Nowinę, do ludzi. Pragniemy się dzielić z ludźmi tym co otrzymaliśmy w darze od Boga. Pragniemy w końcu by dobry Bóg został uwielbiony w Swoim Dziele – Kościele Świętym.<< Wydarzenie jest otwarte dla każdego, kto chce popracować nad swoim warsztatem muzycznym, wokalnym lub tanecznym, niezależnie od wieku. Zaplanowane rodzaje warsztatów:  śpiew + emisja głosu, gitara dla początkujących, gitara dla zaawansowanych, bębny dla początkujących, bębny dla zaawansowanych, taniec + flagi, gitara basowa, Piano (nowość!).

III Diecezjalne Warsztaty Muzyczne i Tańca rozpoczną się w dniu 15 listopada 2013 r. i zakończą się 17 listopada br. Uczestnicy spotkają się o godz. 18:00 w Gimnazjum nr 1  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Strzegomiu (ul. Brzegowa 1). Koszt: 90 zł (w tym: wyżywienie, nocleg, materiały na warsztaty) lub 80 zł (bez noclegu). Osoby niepełnosprawne chcące wziąć udział w warsztatach, proszone są o kontakt telefoniczny w celu szczegółowego omówienia warunków noclegowych. Należy ze sobą zabrać: śpiwór, karimatę, instrument (grający), obuwie zmienne, notatnik, długopis, Pismo Święte. Zapisy wraz z kartami zgłoszenia (TU MOŻNA POBRAĆ) prosimy przesyłać najpóźniej do 12 listopada 2013 r. na adres diakonia.effatha@gmail.com Kontakt bezpośredni: Agnieszka Lesiów – 609604257 lub Łukasz Lesiów – 693030757.

(kk)

Na podstawie (w tym fot.): effatha.kdm.pl

Zobacz także
Litania do Wszystkich Świętych
Relacja końcowa Synodu Biskupów dla Ojca Świętego Franciszka
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość