WYDARZENIA

Od Ducha do ucha

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne i Tańca na dobre wchodzą w życie naszego kościoła lokalnego. Już po raz trzeci odbędą się w Strzegomiu. Do tej pory, przez dwa lata przyjechało ponad 250 osób z całej Diecezji Świdnickiej.

Temat tego już pomału się roku w Kościele oparty jest na wierze, dlatego organizatorzy, czyli Diecezjalna Diakonia Muzyczna i Taneczna EFFATHA, ustalili, iż hasło tegorocznych Warsztatów brzmi: OD DUCHA DO UCHA – POSŁANI BY EWANGELIZOWAĆ. Jak sami mówią: >> Pragniemy nieść Dobrą Nowinę, do ludzi. Pragniemy się dzielić z ludźmi tym co otrzymaliśmy w darze od Boga. Pragniemy w końcu by dobry Bóg został uwielbiony w Swoim Dziele – Kościele Świętym.<< Wydarzenie jest otwarte dla każdego, kto chce popracować nad swoim warsztatem muzycznym, wokalnym lub tanecznym, niezależnie od wieku. Zaplanowane rodzaje warsztatów:  śpiew + emisja głosu, gitara dla początkujących, gitara dla zaawansowanych, bębny dla początkujących, bębny dla zaawansowanych, taniec + flagi, gitara basowa, Piano (nowość!).

III Diecezjalne Warsztaty Muzyczne i Tańca rozpoczną się w dniu 15 listopada 2013 r. i zakończą się 17 listopada br. Uczestnicy spotkają się o godz. 18:00 w Gimnazjum nr 1  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Strzegomiu (ul. Brzegowa 1). Koszt: 90 zł (w tym: wyżywienie, nocleg, materiały na warsztaty) lub 80 zł (bez noclegu). Osoby niepełnosprawne chcące wziąć udział w warsztatach, proszone są o kontakt telefoniczny w celu szczegółowego omówienia warunków noclegowych. Należy ze sobą zabrać: śpiwór, karimatę, instrument (grający), obuwie zmienne, notatnik, długopis, Pismo Święte. Zapisy wraz z kartami zgłoszenia (TU MOŻNA POBRAĆ) prosimy przesyłać najpóźniej do 12 listopada 2013 r. na adres diakonia.effatha@gmail.com Kontakt bezpośredni: Agnieszka Lesiów – 609604257 lub Łukasz Lesiów – 693030757.

(kk)

Na podstawie (w tym fot.): effatha.kdm.pl

Zobacz także
Z Polski wyszła iskra
Nie lekceważmy wyborów!
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status