WYDARZENIA

To nie gwoździe Cię przybiły…

Jakże znana jest i popularna piosenka „To nie gwoździe Cię przybiły, lecz mój grzech… Jednocześnie jak bardzo osobistym jest wyznaniem, jeśli śpiewa się ją podczas nabożeństw wielkopostnych.

Obejrzyjmy klip video z tą piosenką. Tłem poszczególnych zwrotek piosenki są fotogramy z filmu „Pasja” Mela Gibsona. Niech każdemu z nas ta chwila przed ekranem komputera pozwoli przybliżyć się do Pana poprzez szczere wyznanie win. Może tym razem będzie to swego rodzaju rachunek sumienia?

Kontynuujemy nasz cykl filmowy na Portalu AKCJA, w którym proponujemy Państwu wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać w każdy piątek.

Zobacz także
Przynagleni miłością
Film, który pokazuje walkę z Kościołem
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość