WYDARZENIA

Boga trzeba słuchać bardziej niż ludzi

Żyjemy w olbrzymim szumie informacyjnym. Niekiedy nawet czujemy się nim przytłoczeni. A już w Dziejach Apostolskich padły znamienne, rzec można prorocze słowa: >> Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi. << (Dz 5,29).

Ile w nich jednocześnie prostoty i życiowej mądrości. Szczególnie wtedy, gdy  z lawiny komunikatów, zaproszeń, ofert i propozycji trzeba wybrać nie tyle najlepszą, ile prawdziwą wiadomość. Kolejne publikowane przez nasz portal  zdjęcie, wykonane w Wambierzycach daje impuls do refleksji nad tym kogo słuchamy i skąd czerpiemy potrzebną nam wiedzę. Dwie anteny na jednym domu i jeden krzyż na innym… Słuchanie Boga nie wyklucza odbierania tego, co dają nam inni ludzie. Trzeba jednak i warto słuchać bardziej Pana!

Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz J

Zobacz także
Akcja na Jasnej Górze
Ślady stóp
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status