WYDARZENIA

Nie zapominajmy drogi do kościoła

Za kilka dni zaczną się wakacje letnie. Dla wielu, choć nie dla wszystkich to czas rekreacji. Dotyczy to szczególnie dzieci i młodzieży, bo przez kilka tygodni w szkołach i na uczelniach nie będzie zajęć.

Warto jednak pamiętać i przypominać innym, że lato jest także okresem wakacji z Panem Bogiem. Nie można zatem zapominać drogi do kościoła, a będąc w nieznanym dotąd miejscu, może warto jej poszukać. Trochę jak na kolejnym przez nas publikowanym zdjęciu wykonanym w miejscowości Ciepłowody – szukanie drogi do kościoła wymaga woli i wytrwałości. Także, gdy szuka się drogi do Kościoła  – pisanego przez duże „K”.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły.  W trakcie wakacyjnych podróży może uda się uchwycić przez obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz i wyślij zdjęcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Odnaleźć Miłość
Wakacje ojców z dziećmi
Komentarze (1)
  • […] Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA” zostało wykonane na wzgórzu Świętej Anny na niedalekiej Opolszczyźnie. W czasie wakacji może i Ty zobaczysz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, uchwyć to w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Opisz i wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość