WYDARZENIA

Poświęć minutę, by uratować dziecko

Zwracam się do Ciebie w bardzo ważnej sprawie. Nasi prawnicy wykryli niepokojące zapisy w projekcie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Sprawa jest ważna i skomplikowana, dlatego proszę Cię abyś przeczytał mój list do końca.

Gwarantuję, że w kilku zdaniach wyjaśnię, dlaczego musimy bezzwłocznie działać i zorganizować akcję protestacyjną. Jeśli nie zaprotestujemy, ONZ może narzucić nam prawo dopuszczające aborcję na żądanie. Właśnie rozpoczął się ostatni etap prac nad treścią tzw. Celów Zrównoważonego Rozwoju, które mają zostać osiągnięte do roku 2030. Wypracowane przepisy mają zostać narzucone wszystkim członkom ONZ, a więc także Polsce. Jednym z postulatów jest zapewnienie dostępu do „zdrowia i praw reprodukcyjnych i seksualnych”.

Ten mglisty zapis oznacza nic innego, jak prawo do aborcji na życzenie oraz dostęp do in vitro, czyli produkcji dzieci z probówki. Stosowanie rozmytych terminów to stała praktyka wprowadzania kontrowersyjnych przepisów. Wszystko staje się jasne, gdy jest już za późno. Dlatego nie mamy zbyt wiele czasu, musimy działać!

Oto plan: na stronie Protestuj.pl opublikowaliśmy list do Ministra Spraw Zagranicznych RP – Radosława Sikorskiego, w którym żądamy jasnego stanowiska polskiej dyplomacji.

– Chcemy, aby nasze MSZ odrzuciło zapis w obecnym kształcie.
– Chcemy, aby zamiast prawa do aborcji (praw reprodukcyjnych i seksualnych) ONZ wprowadziła postulat promowania i upowszechniania uniwersalnego prawa kobiety do opieki w ciąży i w okresie porodu.

Teraz wszystko zależy od Twojej aktywności! Wejdź na stronę protestuj.pl i dołącz do kampanii. Podpisany przez Ciebie list prześlemy do Ministra Spraw Zagranicznych. Pamiętaj! Twój podpis ma znaczenie. Przekonaliśmy się o tym, protestując przeciwko bluźnierczej pseudosztuce „Golgota Picnic”, która po naszym proteście została wycofana z programu Malta Festival w Poznaniu. Tym razem Twój podpis może uratować setki niewinnych istnień ludzkich, które niewątpliwie będą ginąć w majestacie nowych przepisów. Pozdrawiam Cię serdecznie i proszę o modlitwę w intencji powodzenia naszej akcji.

Sławomir Olejniczak

Prezes Instytutu Ks. Piotra Skargi

P.S. Nie wahaj się. Poświęć minutę, by uratować dziecko. Wejdź na Protestuj.pl i podpisz petycję!

Zobacz także
RIO w TVP
VI Konkurs Recytatorski Poezji Religijno-Patriotycznej im. Oli Wróblewskiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status