WYDARZENIA

W tym cierpieniu skrył się Pan

To jest to miejsce, nie uciekaj stąd. To jest brama , przez którą możesz przejść. To jest droga, którą możesz pójść. Tu w tym cierpieniu, właśnie skrył się Pan, Jest tak blisko, że nie czujesz Go! Jest tak blisko, że nie słyszysz Go!

Słowa piosenki, którą dzisiaj przekazujemy są ważniejsze od obrazu, który w klipie video nie zmienia się. Zasłuchajmy się zmysłem słuchu i wczujmy się sercem w to przesłanie. Przekażmy je naszym bliskim i znajomym.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy muzyczny cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem.  Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Stanowisko Biskupów Polskich przed Synodem o Rodzinie
Św. Józef Rzemieślnik wzór robotnika i opiekuna – opowiada o. Tomasz Tlałka OSPPE
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość