WYDARZENIA

W tym cierpieniu skrył się Pan

To jest to miejsce, nie uciekaj stąd. To jest brama , przez którą możesz przejść. To jest droga, którą możesz pójść. Tu w tym cierpieniu, właśnie skrył się Pan, Jest tak blisko, że nie czujesz Go! Jest tak blisko, że nie słyszysz Go!

Słowa piosenki, którą dzisiaj przekazujemy są ważniejsze od obrazu, który w klipie video nie zmienia się. Zasłuchajmy się zmysłem słuchu i wczujmy się sercem w to przesłanie. Przekażmy je naszym bliskim i znajomym.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy muzyczny cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem.  Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej zaprasza do Starego Lesieńca
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status