WYDARZENIA

Chlebie żywy

Chlebie żywy łamany drzewem Krzyża – uwielbiamy Cię! Krwi przenajświętsza, uzdrowienie naszych ran – uwielbiamy Cię! Baranku Boży chodzący dolinami serc – uwielbiamy Cię! Jezus to nasz Pan. Uwielbiajmy Go!

Obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Boże Ciało to dzień szczególnej manifestacji naszego przywiązania do Eucharystii. W każdej miejscowości wierni idą za Jezusem ulicami i drogami, aby zaprosić Pana do przestrzeni publicznej, w której na co dzień wciąż jest Go za mało. Obejrzyjmy klip „Twojego Nieba” – opowiadający o tym, jak „Jezus podaje dłoń” każdemu z nas.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Kontynuujemy zatem nasz cykl filmowy i jednocześnie zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Customized Essay Implemented to Your Ask
Akcja Katolicka w centralnych obchodach Święta Niepodległości
2 komentarze
  • Akcja Katolicka gru 3,2016 z 06:57

    […] video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich […]

  • Akcja Katolicka lis 19,2016 z 06:43

    […] video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status