WYDARZENIA

Pozwól mi Panie

Daj, Panie, co dzień promyk słońca i pozwól śpiewać nową pieśń. A przecież nie jest moją winą, że kocham życie aż do łez. Pozwól mi, Panie, zostać z Tobą, bym nie musiała kogoś grać. No i nie uczyń mnie żebrakiem, którego na nic nie jest stać. Nie mam marzeń ponad miarę. Nie wyciągam po nic rąk.

Piosenka – modlitwa w wykonaniu Kamili Rutkowskiej. Być może zaskakujące, ale jakże proste, naturalne i nieudawane… W trakcie koncertu muzyki romskiej słyszymy – być może – to, co sami często powtarzamy po swojemu…

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Triduum Paschalne
Milczenie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status