WYDARZENIA

Młody Mesjasz

Od czasu „Pasji” nie było filmu, który miałby szansę tak poruszyć ludzkie serca. „To wielka duchowa przygoda. Umacnia wiarę, wzrusza do głębi, pozwala zrozumieć. Ten film powinien zobaczyć każdy wierzący”.

„Jako ludzie wierzący ufamy, że „Młody Mesjasz” to będzie „Pasja” dla całej rodziny” – zapowiada reżyser Cyrus Nowrasteh. „Młody Mesjasz” to opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą Mu zadać sobie pytanie: kim jestem? Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie pytania: Jakim dzieckiem był Jezus? Czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? Kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga? Jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja? Jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata? Czy mieli wątpliwości? Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył?

Twórcy ekranizacji we współpracy z biblistami przez wiele lat szczegółowo dopracowywali scenariusz. W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy znani z hollywoodzkich produkcji: Sean Bean („Gra o Tron”, „Trylogia: Władca pierścieni, Troja, Jupiter, Marsjanin”) oraz David Bradley („Gra o Tron”, „Harry Potter”). Całości dopełniają znakomite zdjęcia (Joel Ransom) i muzyka nominowanego do Oskara za film „Pasja” Johna Debneya.

Kontynuując zachęty do oglądania wartościowych filmów, zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu „Młody Mesjasz”. Film promowany przez Rafael Film, wejdzie na ekrany polskich kin już 6 maja br.

https://www.youtube.com/watch?v=mKLPecR0Ypo

Zobacz także
Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła
Twoje ciało stworzone do uwielbienia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status