NAMYSŁY

Ojcze nasz, któryś jest…

Ojcze nasz, któryś jest w niebie: święć się imię Twoje, przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj. I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen.

Nasza codzienna modlitwa, odmawiana przez miliony chrześcijan na całym świecie. Jakie jest jej praktyczne znaczenie w życiu każdego z nas? Franciszkanin o. Łukasz Buksa swoim osobistym przykładem i talentami inspiruje i motywuje ludzi do poznania Boga i życia w prawdzie. Koncerty ewangelizacyjne, spotkania i rekolekcje z udziałem o. Łukasza na zawsze pozostają w sercu. Tak też jest z piosenką, w której jakże znane nam słowa Modlitwy Pańskiej mają za tło wymowne sekwencje filmowe.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Mamo!
Radość serca – to życie człowieka

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status