U NAS

Czas na media – szkolenie

Wszystkich, którzy chcą się włączyć lub już pracują w gazetkach, internetowych stronach parafialnych i obsługują portale społecznościowe – zapraszamy na szkolenie medialne.

Organizatorami szkolenia są: Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej. Spotkanie odbędzie się w Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy w sobotę 8 października 2016 r. w godz. 10:00 – 15:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zajęcia poprowadzą:

  • Pan Mirosław Jarosz – dziennikarz Gościa Niedzielnego Świdnickiego,
  • Ks. dr Grzegorz Umiński – ekspert w dziedzinie internetu,
  • Pan Jędrzej Rams – dziennikarz Gościa Niedzielnego Legnickiego,
  • Pan Krzysztof Kotowicz – rzecznik prasowy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmuje Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do 5 października 2016 r. pod nr telefonu: 748564413 lub poprzez e-mail: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl – zapraszamy!

Zobacz także
Kanoniczne objęcie Diecezji Świdnickiej
Projekcje filmów z przesłaniem
Komentarze (1)
  • Akcja Katolicka paź 11,2016 z 06:03

    […] pod hasłem „Czas na media”, zapowiadane m.in. przez portal AKCJA, skupiło kilkanaście osób zainteresowanych profesjonalnym prowadzeniem gazetek i portali […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość