WYDARZENIA

Nie zgodził się, aby uśmiercić nienarodzone dziecko

Za tę decyzję został zwolniony z pracy. Lewicowe proaborcyjne środowiska, współpracując z wielkonakładowymi mediami, rzuciły się na niego, rozpętując kampanię oszczerstw. Obrażano go, publicznie nazywając religijnym psychopatą, zwyrodnialcem, pomyleńcem, a nawet wcieleniem szatana…

Zapewne domyślasz się, że zwracam się do Ciebie w sprawie prof. Bogdana Chazana, wielkiej klasy specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa, nieugiętego obrońcy życia. Być może zapytasz co się stało?

  • przecież prof. Chazan wygrał wszystkie procesy sądowe, a obrażające go osoby musiały się tłumaczyć z oszczerstw i publicznie go przeprosić.
  • przecież Trybunał Konstytucyjny uznał, że prof. Chazan miał prawo postąpić zgodnie ze swoim sumieniem i odmówić uśmiercenia nienarodzonego dziecka.

Niestety to nie koniec batalii w obronie Profesora. Właśnie dotarła do mnie informacja z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny o tym, że przeciwnicy prof. Chazana, mając za nic wyroki sądu oraz orzeczenie Trybunału, przypuścili kolejny atak.  Przyznasz, że trudno w to uwierzyć, ale tym razem domagają się, aby prof. Bogdan Chazan został pozbawiony prawa do wykonywania zawodu lekarza. Mówiąc w skrócie – po nieudanych próbach oszkalowania wizerunku, przegranej batalii w kwestii klauzuli sumienia, propagatorzy zabijania nienarodzonych dzieci, chcą pozbawić prof. Chazana możliwości pomagania kobietom oczekującym na poród. Poprzez stronę

wobroniesumienia.pl

można podpisać petycje do najważniejszych instytucji lekarskich w kraju. Jak widzimy ci ludzie nie cofną się przed niczym. Dlatego my, obrońcy życia nie możemy siedzieć z założonymi rękoma. Co możemy zrobić? Jestem przekonany, że organizatorom tej kampanii, uda się, dzięki naszej masowej aktywności, obronić prof. Chazana. Kończąc ten list chciałbym Cię prosić o rozesłanie linku do tej ważnej kampanii jak największej liczbie osób. Daj szansę innym, aby wsparli prof. Chazana!

Sławomir Olejniczak

Prezes Instytutu Ks. Piotra Skargi

nie-zgodzil-sie-aby-usmiercic-nienarodzone-dziecko_

Zobacz także
9 lat Diecezji Świdnickiej
Jak bardzo wierzysz?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status