WYDARZENIA

Przez Mękę trzeba iść!

Szukałem, miłości wśród ludzi,

Lecz każdy odrzucał mnie z pogardą

Ty jeden Panie zrozumiałeś mnie

Podając swa Ojcowską dłoń.

Na zbolałe Twe ramiona

Położyłem własny krzyż.

Zapomniałem, że przez mękę, trzeba iść!

Czy pomożesz, Synu Boga

Mi z upadku mego wstać,

Bo przez życie, trudna droga

Jezu, pomóż, wstać.

Piosenka znana z oaz, pielgrzymek, a przede wszystkim z nabożeństw wielkopostnych. Ileż w niej ufności wobec Pana, który oddał za nas życie na Krzyżu. Zaśpiewajmy ją nie tylko ustami, ale i w naszych duszach.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy nasz cykl filmowy na Portalu AKCJA. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Przemoc wymaga przeciwdziałania na wielu polach
Wratislavia pulcherrima
2 komentarze
  • […] Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA, w ramach naszego stałego cyklu filmowego. […]

  • […] charakter tekstu piosenki zyskuje dodatkową głębię. Utwór – kolejny, jaki prezentujemy w naszym cyklu filmowym – jest jednocześnie zapowiedzią płyty „Golec uOrkiestra Symfonicznie”, […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status