WYDARZENIA

Krzyż na drogach naszego życia

Nie ma dnia, w którym nie doświadczalibyśmy krzyża, w i którym nie mielibyśmy świadomości jego ciężaru noszonego przez innych ludzi. Wokół nas – bliżej lub dalej – wielu ludzi cierpi. Świadomi też jesteśmy osobiście odczuwanego bólu – czasem fizycznego, innym razem psychicznego, a bywa, że i duchowego. Krzyż zawsze jest przed nami…

Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane w Bardzie. Biały krzyż na szczycie skarpy nad Nysą Kłodzką widać także z drogi, gdy przejeżdża się przez to miasto. Z przeciwnej strony posadowiona jest Bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

Widząc coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, uchwyć to w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Opisz i wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Kanonizacyjna iskra miłosierdzia
Sam decyduj, na co idą Twoje podatki
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status